9 edycja konkursu "Projekt z klasą".

9 edycja konkursu

POMÓŻ UCZNIOM klasy 4a Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w BOLESŁAWCU

Uczniowie bolesławieckiej szkoły walczą o pieniądze na realizację swojego projektu - by im pomóc wystarczy zagłosować.

W ramach 9 edycji konkursu „Projekt z klasą” uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu zgłosili swoją propozycję projektu „Zamki i Pałace na Dolnym Śląsku”.

Szczegółowy jego opis znajduje się na stronie: https://www.projektzklasa.pl/component/projektzklasa9/projekt/1053 Komisja przyznająca środki na realizację zwycięskich propozycji będzie oceniać nie tylko same projekty, ale również kampanię promocyjną i głosowanie online (ten sam link), które trwa od 3–13 grudnia 2018 r.

Jak czytamy w regulaminie konkursu:

Za każdy z czterdziestu wybranych projektów konkursowych zostanie wydana nagroda Kapituły Konkursu – grant pieniężny w wysokości po 1.000,00 zł.

Dlatego też prosimy o wsparcie tej inicjatywy – rozpowszechnianie i głosowanie na stronie projektu – mówi opiekunka projektu mgr Patrycja Kasperek. – Każdy głos jest bardzo cenny.