1.miejsce Miłosza w „Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej OLIMPUS” z języka niemieckiego!

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że uczeń kl. IVbMiłosz Wojtowicz ponownie zajął 1. miejsce w olimpiadzie w kategorii klas czwartych szkoły podstawowej. Miłosz otrzyma grawerowany dyplom laureata oraz nagrodę książkową. Natomiast uczennica kl. VbLena Korycka zajęła 15. miejsce w konkursie w kategorii klas piątych szkoły podstawowej. Lena otrzyma dyplom laureata.

Miejsce 18. zajęła uczennica kl. VIIIaKarolina Guzowska w kategorii klas ósmych. Miejsce 21. zajęli Aleksandra Kulik i Adam Bochenek w kategorii klas piątych.  Pozostali uczestnicy konkursu z naszej szkoły uplasowali się również na dobrych pozycjach.

„Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa - OLIMPUS” z języka niemieckiego - sesja wiosenna 2019 odbyła się dnia 20 marca 2019 r. W olimpiadzie udział brali uczniowie z kl. IV-VIII. Celem olimpiady było zwiększenie wiadomości gramatyczno-leksykalnych, umiejętności oraz kompetencji językowych wśród uczniów w zakresie języka niemieckiego.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom olimpiady i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciele języka niemieckiego:

Adrian Banyś